Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvířata

Příspěvky

Nabídka: Akvárium Biorb Life Square 30l

5. 11. 2014

Stylové akvárium, které je ve skutečnosti velice praktické. Je kompaktní, prostorné a umožňuje pohled do vodního světa ze dvou stran. Toto akvárium je dodáváno bez topení, proto je vhodné pro zlaté rybky nebo malé rybky, kterým vyhovuje pokojová teplota. Vyrobeno z akrylátu, což je průzračný plast, který vypadá jako sklo, ale vyznačuje se vlastnostmi, které sklo v mnohém předčí. Jsou až 10x pevnější, lehčí a s několikanásobně vyšší průzračností. Akrylová pryskyřice má také poměr průsvitnosti 93%- sklem projde pouze 70% světla a tlusté sklo má vždy zelenavý nádech. Akvária vyrobená z akrylu uchovávají teplo téměř dvakrát tak dobře jako sklo, což znamená , že na vytápění spotřebují mnohem méně energie. Rozměry ▪ Výška: 41 cm ▪ Šířka: 40 cm ▪ Hloubka: 23 cm ▪ Hmotnost: (Full): 35 kg Všechny akvária biOrb SQUARE jsou dodávána s inteligentním LED světlem, které automaticky kopíruje přirozený světla cyklus. Všechna akvária BiOrb mají filtr na dně. Tam, kde se přirozeně usazuje pevný odpad. Výměna Vám zabere jen pár vteřin a postačí jednou za čtyři až šest týdnů. Původní cena: 6 900 Kč Součásti je i krmivo pro ryby, příručka akvaristiky, ruční čerpadlo pro odčerpání vody. Cena kup hned 4 000 Kč
 

Nabídka: SKLENĚNÉ VELKÉ TERARIUM

5. 11. 2014

Prodám skleněné terarium zhotovené na míru: DÉLKA 110 cm, HLOUBKA 80 cm, výška 80 cm. Terarium je kompletně vybavené, osvětlení pro zářivku a výhřevnou žárovku, vrchní odvětrávání, posuvná skla. Zadní stěna teraria je pokryta pozadím s přírozeným vzhledem skály z netoxického polysterénu Exo terra, umělé rostliny a další.. Plus dřevěná skříň vyrobena pod terarium stejných rozměrů, výška 55 cm. CENA KOMPLET: 3000,- Původní cena byla 9500,- TEL:603402915
 

Nabídka: Rhodéský ridgeback - štěňata s PP

4. 11. 2014

CHS s dlouholetými zkušenostmi, rodinným přístupem a kvalitním odchovem nabízí štěňátka s PP ze dvou vrhů. Špičková spojení, rodiče zdraví, výstavně i pracovně úspěšní jedinci, přátelských povah, předci top kvality převážně zahraničních spojení. Narozena 9.9., odběr od prvního týdne v listopadu (již k odběru). Máme hnědonosá i černonosá štěňátka! Cena dohodou, pouze pro vážné zájemce.
 

Nabídka: Kotec pro psa

3. 11. 2014

Prodám kotec pro psa , kotec ve spojení kovo dřevo,cena již od 10500kč včetně podlahy střechy lazurace dřeva
 

Nabídka: Ara ararauna a Papoušek senegalský

3. 11. 2014

- zcela ochočená a plně vycvičená mláďata (nejde jen o běžně ručně dokrmená mláďata). Např. pusinkují, jdou na prst, nechají se hladit, nosit na rameni atd.. Navíc vůbec neškrábou a neuletí ani venku.. Mohou se trochu i naučit mluvit a pod. Mohu poradit. Detaily: Jen zavolat. T: 776585721.
 

Nabídka: Bišonek Frisé - AKCE - Rozvoz ZDARMA

2. 11. 2014

Prodám štěňátka s PP, po otci z Rakouska. Akce ! V ceně rozvoz po celé ČR a čipování ! Malý, 30cm, bílý, nelínající psík, vypadající jako plyšový medvídek. Pro děti i alergiky na zvířecí srst. Očkovaná, odčervená. Naučena na granule i čistotě. Kupní smlouva a Informace jak o pejska pečovat samozřejmostí. Poradím s chovem. Cena k jednání. http://www.regiafovea.estranky.cz/ , Tel : +420 774 230 674, e-mail - spinone@seznam.cz
 

Nabídka: Daruji hned do dobrých rukou

1. 11. 2014

Nabízím krásné štěně křížence (kluka). Je 2.5 měsíce starý. Je poslední z vrhu. + nabízím 2kg granulí + pelíšek a hračky. Maminka viz foto. Vyroste pod kolena, na maily nereaguli prosím volejte
 

Nabídka: papoušci a papoušek vejce na prodej.

31. 10. 2014

Máme čerstvé papoušek vejce a papoušci na prodej. Byli očkováni a přijde se všemi dokumenty.
 

Nabídka: Pěkný Anglický buldok štěňata

30. 10. 2014

Nabízím k prodeji krásná Anglický buldok štěňata, s PP, štěňata, malého vzrůstu, vhodné na výstavy i do chovu . Jsou odčervovaná, čipovaná, očkovaná a socializovaná v rod.kontaktujte (Katerinakovase@volny.cz)
 

Nabídka: Československý vlčák s PP

30. 10. 2014

Přijímáme rezervace na štěňátka vrhu "G" , narození prosinec 2014, PP, čip, europas, veterinární kontrola, smlouva, chovatelský servis. Plemeno pro aktivní páníčky - sport, výcvik, výstavy, ne na hlídání komerčních objektů . Naší prioritou jsou zdravé odchovy po zdravých rodičích. Preferujeme tzv. domácí chov, kdy štěňátka pobývají jak venku na zahradě, tak s námi v domě. Odchovy sledujeme i poté, co odejdou ke svým novým majitelům, kterým v případě zájmu, pomáháme s výchovou a péčí. U štěňat je předpoklad kontaktních povah, výstavního exteriéru a pracovních vloh. Matka výstavně úspěšná doma i v zahraničí JCH CZ, CH CZ, Klubový šampion ,2x vítěz třídy na světové výstavě, pracovně vedená se zkouškami ZOP, ZZO, BH, FPr1, ZM. DKK 0/0, DKL 0/0 , DM N/N (certifikát), otec DKK 0/0. DM N/N, DW N/N ( certifikát) , zkoušky ZOP, výstavy CAC, CACIB.
 

Nabídka: Klec s výbavičkou

30. 10. 2014

Klec, domeček, schůdky, kolečko, dvě napájetka, vaničku, lanko a zrní pro hlodavce (otevřené) zdarma.
 

Nabídka: Prodám Jack Russell Teriér bez PP

30. 10. 2014

Prodám štěnátka Jack Russell Teriér bez PP. Jsou IHNED K ODBĚRU. Jsou očkovaný a odčervený. V pátek jim bude 8 týdnů. Už jsou jen 2 Fenečky a 2 Pejsci. Papají granulky, piškoty s mlékem, rýži s konzervou a zeleninou. Rodiče jdou vyrovnané povahy. Fena žije s dalšími 7 plemeny. Takže štěnátka jsou zvyklá na ostatní pejsky. Neváhejte klidně volejte na 775656214 Nebo pište: Romana.Runstukova@seznam.cz Okres: Hradec Králové Cena: Fenka 3500 Kč Pejsek 3000 Kč
 

Nabídka: Prodám Deštník kakadu papoušci

28. 10. 2014

Máme velmi krásné Deštník kakadu papoušci pro prodej. Oni jsou doma odchovaných a krmení papoušku s velkým spolecníkem pro deti a rodiny s detmi. Mají rádi hrají a mají rádi zpev moc. Jsou chována s detmi a jinými domácími mazlícky. Pro více informací, kontaktujte (MarltinaLucie@email.cz)
 

Nabídka: Deti Samec A Samice Marmoset Opice

27. 10. 2014

Krásná marmoset Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od marmoset Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte (DominikValuch@volny.cz)
 

Nabídka: Kakadu molucký

27. 10. 2014

- ručně dokrmené a plně ochočené mazlivé mládě. Krásný velký druh lososově zbarveného kakadu. S dokumenty CITES a zdravotními testy a určením pohlaví. Poradím. Jen zavolat.
 

Nabídka: Anglický buldok, English Bulldog, buldog

27. 10. 2014

Prodám štěňata anglického buldoka (pejsky) s PP po výborných rodičích. Matka Český šampion, Klubový šampion, Národní vítěz, Klubový vítěz, BOB, CAJC, r. CACIB, otec CAC, 2x r.CAC, r. CACIB. Štěňata jsou odčervená, očkovaná, čipovaná s EU pasem, odběr možný ihned.
 

Nabídka: JEDNOOKÝ HERMELÍNEK HLEDÁ DOMOV

26. 10. 2014

3letý kocourek Hermelín měl až dosud dost krušný život a následkem předchozího utrpení přišel o jedno oko, které muselo být operativně odstraněno. Kocourek si však na koukání jen jedním okem rychle zvykl a ze svého hendikepu si nic nedělá. Hermelín je klidný, pohodový kocourek, velmi mazlivý, vítací, vděčný za pohlazení, za teplo a bezpečí, za čistý pelíšek, za dobrou baštu - umí si toho vážit a umí to dát najevo. Rádi bychom mu našli takový domov, kde bude mít vše, co mu dosud chybělo: bezpečí, teplo, kvalitní stravu, dostatek mazlení. Uvítá i kočičí společnost, zvládne i psy. Může být ale i jedináček, když nebude pořád sám. Za možnost výběhu na bezpečnou zahrádku bude rád, ale vděčný bude i za byt. Je klidný, hodí se i ke starším lidem. Hermelín je kastrovaný a velmi čistotný.
 

Nabídka: HLEDÁME DOMOV PRO KOCOURKA ONYXE

26. 10. 2014

Tento asi pětiletý kocourek, kříženec siamské kočky,ztracený, zatoulaný či vyhozený, se potuloval celé letní prázdniny mezi vesnicemi, podél kolejí i po silnici, od domu k domu a žebral o přístřeší a o něco k snědku. Nakonec se přece jenom dočkal- hodní lidé se ho ujali a předali k nám do útulku. Dali jsme mu jméno Onyx a zjistili jsme , že kocourek je již kastrovaný. Je velice mazlivý, přítulný,povídací a vítací- evidentně už domov měl, než o něj z nějakého důvodu přišel. Je hodný, nezáludný, klidný- prostě pohodář. Také je velmi učenlivý- naučil se např. sám otevřít dveře. Nejšťastnější by byl v domku s bezpečným výběhem. Nemusí být zrovna jedináček, ale do větší kočičí party se nehodí, raději má lidi než kočičí společnost.
 

Nabídka: KRASAVICE ADÉLE HLEDÁ DOMOV

26. 10. 2014

Krásná Adéle je asi čtyřletá kočička, nalezenec z Prahy 9. Delší dobu se tam potulovala, ztracená či vyhozená, zoufalá a hladová, s poraněnou tlamičkou, a žebrala o pozornost a něco k jídlu. U nás jí nejprve zajímal jen teplý pelíšek a miska s baštou. Nyní je však již zasycená, uzdravená, vyhojená a netrpělivě čeká na domov. Je to nesmírně miloučká kočička, velmi mazlivá, doslova mazel k neutahání. Pro svou milou povahu se hodí jak ke starším lidem, tak k dětem. Nejraději by bydlela v domku s bezpečným výběhem, může ale i do městského bytu, nejlépe jako kočičí jedináček, případně jako společnice k nedominantní kočičce či kocourkovi( trochu se koček bojí) Krasavice Adéle čeká na svou šanci v Azylu Kocourkov a moc se na domov těší.
 

Poptávka: Koupím mládě Žako nebo Kakadu žlutočečelatý jako nového člena rodiny. Zkušenosti máme. Děkujeme

26. 10. 2014

Dobrý den, koupíme mládě papouška Žaka nebo Kakadu žlutočečelatého do rodiny v Ostravě. Jako nový člen rodiny. Zkušenosti s papoušky mám. Po domluvě klidně dojedu. Děkuji za nabídky, prosím o ručně dokrmené, přítulné, ochočené a zvyklé na lidi. Nabídky s cenou, popř. fotky na email: Va.jar@email.cz, nebo 734327890. Ještě jednou děkuji. Václav Jaroš