Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zadarmo

Příspěvky

Nabídka: LG 50PJ550 50" PLASMA TV

1. 11. 2014

sháním díly pro LG 50PJ550 50" PLASMA TV POWER SUPPLY BOARD EAX61397101/12. Děkuji
 

Nabídka: Zdravotni matrace

23. 9. 2014

Daruji starsi kvalitni zdravotni matraci. Malo pouzivana. Delka 200cm, sirka 180cm.
 

Nabídka: Psaní a jiné práce bez poplatků

12. 9. 2014

1. Psaní na počítači - opisování kódů, zobrazování reklam, vyplňování dotazníků a další výdělky bez poplatků přes internet za pěkné peníze. 2. Pro zájemce práce manuální a administrativní. Informace na webové stránce.
 

Nabídka: zemina za odvoz

21. 8. 2014

Daruji za odvoz kvalitní zeminu, cca 160m3.
 

Poptávka: Dodá prosím někdo mapy,inforamační letáky,turistické časopisy apod...

10. 7. 2014

Sbírám všechny mapy,turistické vizitky,deníky,pohledy,turistické atlasy a vše co se týká zeměpisu ČR.Pokud se někdo ozve budu moc rád.Zdarma nebo za nějakej halíř.
 

Poptávka: Přispějete na dobrou věc?

19. 5. 2014

Tento text je primárně určen lidem s otevřeným srdcem, lidem laskavým, chápajícím, s donátorským cítěním. Ti, kteří jsou jinak založeni, dál číst nemusí. Obracím se na Vás s prosbou o jakýkoli finanční dar. Vysvětlení? Jsem invalidní důchodce, který se ne úplně svojí vinou dostal do dluhové pasti. A přesto, že se nyní pohybuji ve finančních problémech, mám vizi působit v oblasti charity. Mým snem je založit nadaci, která by se starala o lidi s podobným osudem mému. Patronem této nadace by byl Svatý František z Asisi. Zda se mi můj záměr podaří zrealizovat, bude záležet na tom, v jakých polohách - výškách se budou pohybovat Vaše případné finanční dary. Děkuji za pozornost, kterou jste věnovali mému inzerátu. Za možné finanční příspěvky děkuji dvakrát. Přispějete a podpoříte dobrou myšlenku. Číslo účtu, na který můžete posílat své dary - příspěvky je 1356108033/0800. Všechny lidi dobré vůle zdraví Paul Svatý.
 

Nabídka: Práce a peníze, chtcete?

10. 5. 2014

Potřebujete opravdovou fungující práci? Potřebujete fungující přivýdělek? Potřebujete peníze? Opravdu chcete peníze? Pokud ano, a opravdu chcete něco řešit, jste tady správně. Opravdová Životní Šance stejně tak, jako pro mě. Jděte na www.ivogbn.eu Pokud však chcete, různé pochybné nabídky, kterých je na internetu obrovská spousta, pokud chcete sliby místo činů, tak bohužel, jste zde špatně. Já Vám nabízím práci, peníze, jistotu a Opravdovou Životní Šanci, která chodí možná jen jednou za život. Netvrdím, že Vám nabízím jedinou šanci, která existuje, ale Vím, že Vám nabízím to nejlepší, co existuje.
 

Nabídka: Hnůj zdarma

4. 5. 2014

větší hromada hnoje králičí viz foto možnost zajet až k němu a samostatně konský do zahrádek,Rtyně v P.
 

Nabídka: Zadarmo a ještě víc.

19. 3. 2014

Chcete mít elektrickou energii ve Vaší domácnosti na 20 let úplně zdarma, a to beze změny Vašeho dodavatele? Nebudete muset nic měnit, ani Vaše zvyky, vůbec nic. Revoluce v energetice. Buďte na samotném začátku. Běžte na www.powerenergy.estranky.cz
 

Nabídka: Potřebujete se zbavit dluhů ?

16. 3. 2014

Hledáte pomoc jak se zbavit dluhů. My Vám je pomůžeme vyřešit a to jak konsolidací nebo osobním bankrotem. Stačí jen zavolat nebo napsat. Veškerá konzultace je zdarma.
 

Nabídka: Hnůj zdarma

1. 3. 2014

nabízím větší kupu hnoje míšený viz foto možno zajet až k němu a zvlášt konský do zahrádek,Rtyně v P.
 

Nabídka: Bludný kruh půjček.

22. 2. 2014

Nevíte jak z tohoto kruhu ven ? Momůžeme Vám se ho zbavit ato jak konsolidací tak osobním bankrote. Stačí jen zavolat nebo napsat. Konzultace je zdarma.
 

Nabídka: Ocitli jste se v dluhové pasti?

17. 2. 2014

Hrozí vám exekuce? Nemůžete splácet své dluhy? Proč můžete důvěřovat právě nám ? Pracujeme profesionálně. Neparazitujeme na klientech v dluhové pasti. Více info na našem webu. Neváhejte a využijte naše služby.Neváhejte se obrátit právě na naše poradce v daném oboru. Insolvenční návrhy pro Vás a Vaše příbuzné u nás jenom za pouhých 1990,-Kč.
 

Nabídka: Espring

5. 2. 2014

Prodám nový, funkčí nedotčený Espring za 24900Kč
 

Poptávka: Daruje prosím někdo starší sekací traktůrek?

31. 1. 2014

Dobrý den, nepřekáží Vám někomu v garáži či na poli starší sekací traktůrek, který byste mohli darovat neziskové organizaci OS LES PSÍCH DUŠÍ v Choceradech? Velmi by nám pomohl při sekání 14000m2 mírného svahu několikrát během sezony. Odměna formou reklamy ochotné dárce nemine Děkujeme
 

Nabídka: Daruji zlaté zuby

30. 1. 2014

Daruji své vlastní zlaté zuby, mám dvoje.
 

Poptávka: shanim

28. 1. 2014

Hledám za odvoz staré nádobí, talíře, skleničky,struhadla,mlýnky,hrnky,hodiny z kuchyně,příbory,otvíráky, vše co by skončilo v popelnici.Možná dohoda pomoci při vyklízení a odvozu nábytku,postelí,křesel do ekodvora.Děkuji za nabídky v Plzensky okolnost
 

Nabídka: Dluhy a zase dluhy.

26. 1. 2014

Nemáte na to ? Hrozí exekuce ? Pomůžeme Vám se těchto starostí zbavit. Pomůžeme s konsolidací i s osobním bankrotem. Stačí jen zavolat nebo napsat. Veškerá konzultace je zdarma.
 

Nabídka: Každý dluh má řešení.

8. 1. 2014

Nevíte si rady s dluhy ? My Vám pomůžeme se jich zbavit. Stačí jen zavolat nebo napsat. Konzultace je zcela zdarma.
 

Nabídka: Vydělavejte z pohodlí domova 10-15000kč :)

16. 12. 2013

Nabízím přivýdělek,možnost na vedlejší i hlavní činnost. Vhodné pro každého. Budete svým vlastním šéfem,povedu Vás krok za krokem, aby jste byli úspěšní. Neváhejte, jsou tu neuvěřitelné možnosti. JSME TÝM! www.internetjob.cz/kunc